• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 80
  • کد خبر : ۱۹۲۸۴
در آستانه ی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد،افتتاح و كلنگ زنی چند پروژه عمرانی و عام المنفعه در مجتمع صنعتی شماره 4 مارون
به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، پروژه های احداث ساختمان اندازه گیری مخازن، ایمن سازی و تعمیر ساختمان های خدمات چاه ها، تعمیر و بازسازی پلها و جاده اصلی علاوه بر نوسازی نمازخانه ی مجتمع صنعتی شماره 4 شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با حضور مدیر عامل این شرکت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مدیر عامل این شرکت ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و فرارسیدن 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: صنعت نفت در دوره ی پس از انقلاب، از ابعاد فنی و عملیاتی رشد چشمگیری یافته و در حال حاضر صنعتی بومی به شمار می آید که روی پای خود ایستاده و هیچ نیازی به حمایت دانش و فن آوری خارجی ندارد.

مهندس حمید کاویان افزود: در کلیه برنامه ریزی های عملیاتی و عمرانی که با هدف حفظ تولید پایدار انجام می شود، الزامات زیست محیطی و رفاه حال مجاوران تاسیسات کاملا مدنظر کارشناسان امر قرار می گیرد و خوشبختانه در حال رسدین به مرحله ای هستیم که تولید فراتر از برنامه، با کمترین میزان آلاینده ها تحقق می یابد.

وی با  تقدیر از کارگروه های تخصصی دست اندرکار اجرای پروژه های آماده افتتاح به ویژه امور مهندسی و ساختمان نفت و گاز مارون، به تشریح اقدامات انجام شده پرداخت و اظهار داشت: ساختمان جدید اندازه گیری مخازن با مساحت 253 متر مربع احداث شد و ساختمان خدمات عملیات با مساحت 325 متر مربع مورد تعمیرات و بهسازی کامل قرار گرفت؛ برای انجام این 2 پروژه حدود 12 میلیارد ریال هزینه شد.

مهندس کاویان یادآور شد: در پروژه ای دیگر، بازسازی و تعریض کامل پل ورودی بهره برداری، بازسازی و تعریض دو پل بزرگ و تعریض 700 متر از جاده دروازه دوم تا نمکزدایی مجتمع صنعتی شماره 4 مارون  را نیز با صرف 7 میلیارد ریال به انجام رساندیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با بیان اینکه برای نوسازی نمازخانه مجتمع مارون 4 ، بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج سردار شهید قاسم سلیمانی این شرکت نیز مشارکت فعال داشته اند، گفت: در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی،  امروز کلنگ احداث یک مدرسه ی 2 کلاسه در روستای چای ورشام بخش غیزانیه نیز در محل اختصاص یافته زده خواهد شد و بسیج سازندگی شرکت، عملیات اجرایی احداث آن را طی روزهای آتی آغاز خواهد کرد.

گفتنی است، مجتمع صنعتی شماره 4 شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از نظر موقعیت در مرکز جغرافیای عملیاتی این شرکت قرار گرفته و کارگروه های فنی و عملیاتی مختلف جهت سهولت دسترسی به سایر مجتمع های صنعتی در این مجتمع استقرار یافته اند که نقش آن را در مدیریت و راهبری فرایند تولید برجسته می سازد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0