• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 250
  • کد خبر : ۱۸۸۸۱
اطلاعیه شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب در خصوص نحوه كاهش حضور كاركنان
اطلاعیه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در خصوص نحوه کاهش حضور کارکنان بخش‌های ستادی و عملیاتی این شرکت و شرکت های بهره بردار تابعه از تاریخ اول آذرماه ۱۳۹۹

در جهت اجرای بخشنامه مدیریت تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت در خصوص نحوه فعالیت کارکنان از تاریخ اول آذرماه و با توجه به ابلاغیه ۲۶ آبان ماه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اعلام وضعیت قرمز در کلانشهر اهواز و وضعیت نارنجی در شهرهای امیدیه، مسجدسلیمان و گچساران به آگاهی می‌رساند:

۱- درصد مجاز حضور کارکنان روزکار غیر عملیاتی شاغل در مدیریت ها و ادارات ستادی و غیرعملیاتی در کلانشهر اهواز برای مشاغل عادی یک سوم و برای مشاغل کاملا ضروری ۵۰ درصد است.

۲- درصد مجاز حضور کارکنان روزکار شاغل در مدیریت‌ها و ادارات ستادی و غیرعملیاتی در شهرهای امیدیه، مسجدسلیمان و گچساران برای مشاغل عادی ۵۰ درصد و برای مشاغل ضروری دو سوم می باشد. ۳- تشخیص خدمات ضروری و خدمات عادی در صنعت نفت با «ستاد مرکزی پیشگیری و مقابله با ویروس کووید ۱۹» می‌باشد و تا پیش از اعلام رسمی آن بنا به تشخیص مسئولان مربوطه خواهد بود.

۴- کارکنانی که بر اساس بندهای فوق از حضور فیزیکی در محل کار معاف هستند لازم است نسبت به انجام وظایف خود بصورت دورکاری اقدام نمایند و ادارات مربوطه نیز موظف به ایجاد زیرساخت های مورد نیاز می باشند. بدیهی است در صورت عدم امکان انجام دورکاری عدم حضور کارکنان در محل کار، به عنوان مرخصی ارفاقی ایام کرونا محاسبه خواهد شد.

۵- کارکنان محترم روزکار عملیاتی نیز با صلاحدید و مجوز سرپرستان مربوطه، مشمول شرایط یادشده خواهند بود.

۶- کارکنان نوبتکار و نیز شاغلین طرح های اقماری از دستورالعمل های یادشده مستثنی می باشند.

۷- تردد خودروها و ماشین آلات شرکتی و استیجاری در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، همراه با برگ ماموریت معتبر صادر شده توسط مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید و نیز ادارات ترابری شرکت‌های بهره‌بردار، بلامانع است.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    V5.7.4.0