• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 141
  • کد خبر : ۱۸۸۳۵
اهداء 2هزار بسته معیشتی به خانوارهای كم برخوردار توسط نفت و گاز مارون
آیین اهداء 2هزار بسته معیشتی به خانوارهای کم برخوردار شهرستان اهواز و روستاهای مجاور تاسیسات فرایندی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در قالب کمک های مومنانه با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب و رئیس سازمان بسیج ادارات خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون مدیر عامل این شرکت با بیان اینکه به همت جهادی کارکنان شرکت، کلیه اهداف تولیدی در سال جاری محقق گردیده، اظهار داشت: علاوه بر این، در بخش عمل به مسئولیت های اجتماعی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته و مایه مباهات است که توانستیم در خدمت رسانی به مردم شریف خوزستان مشارکت فعال داشته باشیم.

مهندس حمید کاویان افزود: از 2 هزار بسته  معیشتی که با هزینه ای بالغ بر 6 میلیارد و 500 میلیون ریال تامین شده اند،  هزار بسته به خانوارهای کم برخوردار شهر ستان اهواز و هزار بسته دیگر طی روزهای آتی  به شهرها و روستاهای همجوار تاسیسات عملیاتی شركت شامل شهرهاي رامشير و رامهرمز و بخش هاي غيزانيه و مشراگه ارسال خواهد شد.

وی به تامین 1500 بسته نوشت افزاری برای دانش آموزان مدارس روستایی همجوار واحدهای عملیاتی نیز اشاره کرد و یاد آور شد: حدود 800 ميليون ریال برای تامین این اقلام هزینه شده است که طی هفته جاری برای دانش آموزان عزیز ارسال می شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان نیز نهضت کمک های مومنانه را حرکتی عظیم خواند که بخش مهمی از آن را صنعت نفت جنوب بر عهده دارد.

سرهنگ حاجتی ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون،پايگاه مقاومت بسيج اين شركت و حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان وزارت نفت در جنوب افزود: با وجود اینکه دشمن همواره در حال ایجاد مشکل و تنگنا برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است،  خوشبختانه با مدد الهی توانستیم بر مشکلات موجود فائق آمده و به افتخار خدمت رسانی به مردم شریف خوزستان نائل آییم .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0