• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 332
  • کد خبر : ۱۸۳۶۳
مدیر خدمات نفت و گاز مارون: از همه امكانات در راستای صیانت از سلامت سرمایه های انسانی استفاده می كنیم
مدير خدمات شركت بهره برداري نفت و گاز مارون با تاكيد بر استفاده از كليه امكانات اين شركت در جهت حفظ سلامت كاركنان، در گزارش عملكرد سه ماهه اين مديريت، از تامين 11هزار و 437 ليتر انواع محلول های ضدعفوني كننده دست و سطوح براي مقابله با شيوع كوويد 19 خبر داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مارون، مهندس بختيار بلدي در اين باره گفت: تلاشها بر اين متمركز بوده كه تا حد امكان از ابتلاي كاركنان و به تبع آن اعضاء خانواده به ويروس كرونا پيشگيري شود و علاوه بر تامين اين حجم از مواد ضدعفوني كننده، 211 هزار عدد ماسك نيز خريداري و با نظارت اداره HSE در اختيار همكاران قرار گرفت.

وي افزود: با توجه به بروز آتش سوزي هاي مختلف در مناطق همجوار تاسيسات عملياتي، آب مورد نياز خودروهاي آتش نشاني كه ممكن بود در برخي موارد ساعتها آب افشاني را در دستور كار قرار دهند، تامین گردید؛ علاوه بر اين،در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی و جهت تأمین آب شرب روستائیان با استفاده از 6 دستگاه تانکر آب آشامیدنی روستاهای بخش غیزانیه را تأمین نمودیم.

مهندس بلدي به اقدامات شركت در حوزه ي صيانت از زيست بوم اشاره كرد و يادآور شد: در راستاي حفظ ايمني و پيشگيري از بروز آسيب هاي زيست محيطي، بوته و علف هاي هرز كليه تاسيسات عملياتي شركت، قطع و از محل دور  گرديد و با وجود محدودیت های موجود تعدادي از خودروهاي عملياتي فرسوده از ناوگان ترابری خارج و خودروهاي جديد در حال جایگزینی است، تا ضمن بهينه سازي مصرف سوخت، سطح ايمني كاركنان نيز ارتقاء يابد.

مديرخدمات شركت بهره برداري نفت و گاز مارون ساير اقدامات اعم از احداث يا بهسازي فضاهاي اداري و عملياتي، تامين وتوسعه سيستم هاي تبريد و تهويه هوا، ضدعفونی و گندزدايي ساختمان های تاسيسات و ادارات ستادي را گامي در جهت صيانت از منابع انساني سازمان و پايداري توليد برشمرد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0