• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 278
  • کد خبر : ۱۸۳۴۳
به همت پایگاه مقاومت بسیج نفت و گاز مارون انجام شد،تامین ۱۰۰۰ بسته معیشتی برای مجاوران كم برخوردار تاسیسات
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید سپهبد قاسم سلیمانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از تامین ۱۰۰۰ بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک های مومنانه و توزیع آن درمیان مجاوران کم برخوردار تاسیسات عملیاتی این شرکت خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، سلمان شفیعی در این باره گفت: این مرحله سوم جمع آوری کمک ها، تامین و توزیع بسته های معیشتی پس از آغاز رزمایش به دستور مقام معظم رهبری است که خوشبختانه با همکاری و همدلی همه کارکنان شرکت صورت گرفت.
وی افزود: این مرحله ی آخر  ارسال کمک ها در قالب رزمایش کمک های مومنانه به شمار می آید اما بسیجیان شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون همواره و در قالب طرح های مختلف، در بخش های بهداشتی، عمرانی و فرهنگی به خدمات رسانی در مناطق همجوار با واحد های عملیاتی شرکت خواهند پرداخت.
گفتنی است مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون و فرمانده حوزه ی مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب با حضور در نمازخانه امام حسن مجتبی شرکت بهره برداری نفت وگاز مارون و بازدید از عملیات بارگیری و ارسال بسته ها، بر تداوم این روند و تلاش برای حمایت از اینگونه طرحها در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی تاکید کردند.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0