دوشنبه, 28 آبان 1397 الاثنين, نوفمبر 19, 2018           فارسی English

عنوان : برگزاری نشست هم اندیشی ائمه جماعت مارون
کد خبر : ۱۴۱۳۹
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ 

نشست هم انديشي ائمه جماعت شركت بهره برداري نفت و گاز مارون با حضور مسئول قرارگاه فرهنگي و ستاد اقامه صنعت نفت جنوب   برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مارون، مهندس جهانگير پورهنگ، مدير عامل اين شركت، اشاعه فرهنگ نماز جماعت در واحدهاي عملياتي و ستاد را از اولويت هاي ائمه جماعت دانست و گفت: ائمه جماعت همواره در صنعت نفت مورد احترام كاركنان در كليه سطوح بوده اند و نقش مهمي را ترويج فرهنگ نماز و تشريح و تفسير احكام مرتبط با كار ايفا كرده اند كه جا دارد از ائمه جماعت شركت به جهت عملكرد ارزنده و تاثير گذراشان در سال 96 تقدير و تشكر نمايم .

حجت الاسلام و المسلمين رضا حيدري، مسئول قرارگاه فرهنگي و ستاد اقامه صنعت نفت جنوب نيز تشويق به كار و تلاش جهادي در راستاي تحقق اهداف سازمان در كنار نماز جماعت و كسب فيض از منابر مربوط به آموزه هاي اسلام علوي را  پراهميت و موثر دانست و بر تلاش بيش از پيش ائمه جماعت شركت ها در تحقق اهداف اينچنيني تاكيد كرد .

در ادامه اين نشست، مسائل مرتبط با نماز جماعت و نمازخانه هاي واحدهاي عملياتي شركت بهره برداري نفت و گاز مارون به بحث و تبادل نظر گذاشته شد .


نمایش تعداد بازدیدها : 354

بازگشت           چاپ چاپ         
شركت بهره برداري نفت و گاز مارون