• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 93
  • کد خبر : ۱۷۹۹۸
مدیر خدمات نفت و گاز مارون اعلام كرد، انجام اقدامات جامع بهداشتی مقابله با كرونا در مارون
مدير خدمات شركت بهره بردراي نفت و گاز مارون در گزارشي به تشريح اقدامات اين مديريت در مقابله با بيماري كرونا در ستاد مركزي و واحدهاي عملياتي شركت پرداخت.

مدير خدمات شركت بهره بردراي نفت و گاز مارون در گزارشي به تشريح اقدامات اين مديريت در مقابله با بيماري كرونا در ستاد مركزي و واحدهاي عملياتي شركت پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مارون مهندس بختيار بلدي ضمن تقدير از كليه كاركنان شركت به خاطر رعايت الزامات بهداشت فردي و عمومي گفت: خوشبختانه در كنار اقدامات پيشگيرانه اي كه در دستور كار قرار گرفته است، همكاران ما در ساير واحدهاي شركت نيز با رعايت توصيه هاي ارائه شده، نقش مهمي را در پيشگيري از بروز اين بيماري در سازمان ايفا كرده اند.

 

وي افزود: عدم طبخ و توزیع غذا در رستوران ستاد، تأمین ژل های ضدعفونی کننده ، تعطیل کردن آبدارخانه ها و توزیع چای (تنها در فلاسک)، توزیع لیوان کاغذی یکبار مصرف، ضدعفونی و گندزدایی کلیه اماکن و فضاهای عمومی با استفاده از هیپوکلریت سدیم 1 درصد و توزیع ماسک و دستکش یکبار مصرف را مي توان از جمله اقداماتي برشمرد كه در بدو امر اتخاذ گرديد.

 

مهندس بلدي توزیع پاک کننده ها الکلی در وضوخانه و سرویس های بهداشتی، استفاده از شوینده (با پایه الکل) در خودروها،  بررسی و رفع اشکال از کلیه سیستم های تهویه و فن های مکنده ساختمان های اداری، گندزدایی خودروها شامل نظافت سطوح دارای تماس مشترک با استفاده از ماده مناسب گندزدا علاوه بر ضدعفونی و گندزدایی مستمرکلیه سطوح ساختمان ها به صورت روزانه (روزی 2-3 مرتبه) را از ديگر اقداماتي دانست كه مطابق با دستورالعمل های صادره از بهداشت و طب صنعتی در شركت صورت گرفته است.

 

مدير خدمات شركت بهره برداري نفت و گاز مارون  در پايان از تلاش هاي مضاعف كاركنان اين مديريت  تقدير كرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0