• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 127
  • کد خبر : ۱۷۹۴۸
برگزاری نشست توجیهی پیشگیری از كرونا در نفت و گاز مارون
شركت بهره برداري نفت و گاز مارون يك نشست توجيهي پيشگيري از ابتلاي كاركنان و خانواده ها به بيماري كرونا را در اين شركت برگزار كرد.

شركت بهره برداري نفت و گاز مارون يك نشست توجيهي پيشگيري از ابتلاي كاركنان و خانواده ها به بيماري كرونا را در اين شركت برگزار كرد.

 

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مارون، دكتر ظريف، پزشك مستقر در ستاد مركزي اين شركت، رعايت موارد پيشگيرانه مثل شستشوي دست ها، عدم دست دادن و كاهش تردد در اماكن پرازدحام را از مهمترين مواردي دانست كه در پيشگيري از ابتلا به بيماري موثر است.

وي همچنين از كاركناني كه دچار بيماري هاي زمينه اي مثل ديابت، تنگي نفس، مشكلات قلبي عروقي و غيره هستند درخواست كرد در رعايت موارد اعلام شده، دقت عمل بيشتري داشته تا ريسك ابتلا به بيماري را در خود و ديگران كاهش دهند.

 

مهندس حميد كاويان، مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مارون نيز سلامت كاركنان را مهمترين مساله سازمان دانست و به مديران ستادي دستور داد تا هرگونه اقدام پيشگيرانه در حوزه هاي آموزش، اطلاع رساني و تامين ملزومات را اتخاذ نمايند و از كاركنان خواست تا ضمن حفظ آرامش و عدم اعتماد به شايعه پراكني هاي موجود، اخبار و اطلاعات را از منابع موثق دريافت كرده و با رعايت بهداشت فردي، خطر ابتلا  و انتشار بيماري را در صورت بروز در استان  به صفر برسانند.

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.3.6.0