• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 136
  • کد خبر : ۱۷۸۶۹
نشست بررسی چالش های حوزه منابع انسانی مارون با حضور مدیر منابع انسانی مناطق نفت خیز جنوب
نشست بررسی چالش ها حوزه منابع انسانی شركت بهره برداري نفت و گاز مارون با حضور مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي، در اين نشست در خصوص مهمترين چالش­های حوزه منابع انساني شركت بهره برداري نفت و گاز مارون  از جمله: ساختار سازماني، كمبود و خروج نيروي انساني، برنامه ريزي و توسعه منابع انساني، فوق العاده ها و تسهيلات، بهداشت و درمان، مشكلات مربوط به نيروهاي غيررسمي و برنامه­هاي فرهنگي ورزشي بحث و تبادل نظر و تصميم گيري شد.

 

منوچهر بارانی مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با بيان اينكه مصمم به رفع مشكلات نيروي انساني هستيم، به فعاليت هاي منابع انساني شركت نفت و گاز مارون اشاره و اظهار داشت: مدیریت منابع انسانی مارون با رويكرد علمي و برنامه محور در مسير تغيير و توسعه گام بر مي دارد كه اين موضوع  نوید این را می دهد که در آینده اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

 

مهندس حميد کاویان مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مارون نيز توجه به منابع انسانی را از اولويت هاي شركت برشمرد و گفت: کارکنان جزو مهمترین سرمایه های استراتژیک شرکت به شمار مي روند كه در اين زمينه برنامه هاي متنوعي جهت توسعه و تعالي آنها در مديريت منابع انساني در دست اقدام است.

 

در اين نشست يداله پیامنی مدیر منابع انسانی شركت بهره برداري نفت و گاز مارون با بيان اينكه حوزه منابع انسانی بدلیل داشتن نقش شريك استراتژيك در تحقق اهداف سازماني، داراي اهمیت بسزايي است و گفت: فعاليت هاي حوزه منابع انساني اين شركت به صورت برنامه محور بوده كه در نتيجه آن، در ماه هاي اخير موفقيت هايي را به دست آورده ايم.

 

وي، كسب نشان برنزین C3 جایزه استاندارد 34000، طراحی و راهبري پروژه مهندسی مجدد فرآیندهای منابع انسانی، ایجاد زیرساخت تحول دیجیتال، طراحی و ايجاد شاخص های مربوط به داشبود منابع انساني،‌ طرح تكريم ارباب رجوع، راه اندازی طرح کنترل و پیشگیری از آسيب هاي اجتماعي  و طرح ساماندهی فرآيند هاي مربوط به بیمه و سلامت کارکنان و برنامه ها و دستاوردهاي كميته امربه معروف و نهي از منكر و بازديدهاي ميداني و ديدار با كاركنان عملياتي را از جمله اين موفقيت ها عنوان كرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0