• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 157
  • کد خبر : ۱۷۸۱۳
گواهینامه سیستم مدیریت یكپارچه مارون تمدید شد
آیین اختتامیه ممیزی مراقبتی دوم سیستم مدیریت یکپارچه شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون برگزار و گواهینامه های ISO9001:2015، ISO14001:2015 و OHSAS:2007 این شرکت برای یکسال دیگر تمدید گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون مدیر عامل این شرکت ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان این شرکت که موجبات تمدید این گواهینامه را فراهم آورده است، بر لزوم درس آموزی و تلاش جهت بهبود برخی رویه های عملیاتی و اداری سازمان تاکید کرد و گفت: سیستم مدیریت یکپارچه توسط سازمان بکارگرفته می شود تا امور فرآیندی خود را در هر دو بخش عملیات و ستاد راهبری کرده و اهداف خود و ذینفعانش را محقق سازد.

 

مهندس حمید کاویان با اشاره به اینکه برخلاف گذشته، وجود این سیستم برای کارکنان سازمان کاملا مشهود گردیده، افزود: استقرار این سیستم، سازمان را در تدوین چشم انداز، خطی مشی ها، راهبردها و اهداف خرد و کلان یاری رسانده و دید مدیریتی را گسترده تر نموده است.

 

سرممیز تیم ممیزی، به روزرسانی سیستم های مدیریتی، مسئولیت پذیری، تبحر در پاسخگویی، داشتن دانش فنی سطح بالا، کسب دستاوردهای بزرگ و تاثیرگذار در عرصه زیست محیطی و سرعت عمل در بهبود موارد قابل بهبود را از نقاط قوت شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون دانست و اذعان داشت: ممیزی های داخلی که توسط کارگروه های متشکل از کارکنان خود شرکت انجام شده است نیز بسیار دقیق، روزآمد و اثربخش ارزیابی می شود.

 

گفتنی است این ممیزی مراقبتی با هدف ارزیابی سیستم مدیریت کیفیت، محیط زیست، ایمنی و بهداشت حرفه ای  طی دو روز، پنجم و ششم بهمن ماه، توسط نماينده شرکت FQC آلمان انجام گردید 
امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.3.6.0