• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 82
  • کد خبر : ۱۷۷۳۳
تفاهم‌نامه همكاری مناطق نفتخیز جنوب و آبفار خوزستان برای آبرسانی به غیزانیه امضا شد
با حضور استاندار خوزستان ؛ تفاهم‌نامه همکاری مناطق نفتخیز جنوب و آبفار خوزستان برای آبرسانی به غیزانیه امضا شد

با حضور استاندار خوزستان، تفاهم نامه همکاری بین شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان در خصوص احداث خط لوله تامین آببخش غیزانیه امضا شد.

به گزارش روابط عمومی در این آیین که در محل استانداری خوزستان برگزار شد، شرکتهای بهره برداری نفت و گاز کارون و مارون به نمایندگی از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی متعهد شدند ۱۲۰ میلیارد ریال برای احداث خط لوله تامین آب آشامیدنی روستاهای بخش شرقی غیزانیه هزینه کنند.

در این مراسم غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان از حسن همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در خصوص تامین اعتبار این پروژه قدردانی کرد و گفت از سال ۱۳۹۶ که کارهای اجرایی این پروژه آغاز شد، مناطق نفت خیز جنوب با تمام توان وارد عمل شد اما با تاخیری که به وجود آمد این پروژه مشمول گذشت زمان و افزایش قیمتها شده و به سرانجام نرسید.

دکتر شریعتی اظهار امیدواری کرد این بار به همت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان، پروژه در موعد مقرر به انجام رسیده و تلاش شود در دهه مبارک فجر امسال به بهرهبرداری برسد تا مردم بخش غیزانیه از نعمت آب آشامیدنی بهرهمند شوند.

وی در ادامه خطاب به مسئولان گفت: انتظار می رود مسئولان محترم و بخشدار منطقه کمکهای متعدد و اقدامات موثر نفت به مناطق کم برخوردار را به مردم اطلاعرسانی کنند.

مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز در آیین امضای این تفاهمنامه با بیان اینکه در زمینه مسئولیتهای اجتماعی و در حد بضاعت کمکهای لازم را به ساکنان اطراف تاسیسات صنعت نفت داشتهایم، افزود: علاوه بر تامین اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریالی برای این پروژه شرکت های بهره برداری کارون و مارون نیز طی چند سال گذشته با اجاره و اختصاص تانکرهای آبرسانی در زمینه تامین آب روستاهای بخش شرقی غیزانیه خدمت رسانی مستمر داشتهاند.

وی همچنین ضمن تشریح سایر فعالیتها و خدمات صنعت نفت به روستاها و مناطق پیرامونی تاسیسات، خواهان رعایت ایمنی و حریم خطوط لوله حامل نفت و گاز شد و گفت: از مسئولان محلی انتظار داریم در راستای رعایت ایمنی و حفظ سلامت مردم، خطرات نزدیک شدن به خطوط لوله و ورود به حریم تاسیسات و خطوط را به مردم یادآور شده و شرکت را در تحقق این مهم یاری کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0