• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 113
  • کد خبر : ۱۷۵۹۶
    /  2
مهندس كاویان: 7000 قطعه مورد نیاز را بومی سازی كردیم
در نشست مطبوعاتی نمایشگاه صنعت نفت و حفاری عنوان شد: مهندس کاویان: 7000 قطعه مورد نیاز را بومی سازی کردیم

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در نشست مطبوعاتی یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنفت نفت و هفدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات حفاری خوزستان، گزارشی از عملکرد این شرکت را ارائه داد .

 

به گزارش روابط عمومی، مهندس حمید کاویان ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه از ساخت داخل و تلاش در راستای رونق تولید، گفت: از ابتدای سال 97 تا کنون، بیش از ۵۰۰ قلم کالا مشتمل بر 7 ۰۰۰ قطعه از قطعات ماشین آلات پیچیده فرایندی را با همکاری سازندگان داخلی ساختیم و باید اذعان داشت که هم اکنون در بخش پمپ های پساب و شیرهای کنترل از نمونه خارجی بی نیازیم .

 

وی به اقدامات منحصربفرد شرکت در راستای صیانت از محیط زیست پرداخت و یادآور شد: درحال حاضر بیش از ۹۸ درصد پساب های نمک زدایی را پس از تصفیه کامل به چاه های دفعی تزریق می کنیم، برای جمع آوری حدود ۲ میلیون متر مکعب گاز همراه با بخش خصوصی قراداد بسته و بزودی گاز سوزی شرکت به حداقل خواهد رسید و با بکارگیری دستگاه تفکیک گر سیار نفت ( MOS) و فراورش سیار نفت (MOT) ، نفت سوزی را به صفر رسانده و در سال ۹۸، ۱۱۵ هزار بشکه نفت را از این فرایند جمع آوری کردیم .

 

مهندس کاویان افزود: برای اولین بار در مناطق نفخیز جنوب، جمع آوری نفت به گودال سوخت در واحدهای بهره برداری با اصلاح کامل فرایندهای قدیمی، دیگر هیچ نفتی به گودال سوخت هدایت نمیشود .

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون احداث ۱۵ مدرسه، بهسازی ۳۲ مدرسه ، ۳۰ مسجد و حسینیه علاوه بر تامین ۲۶ میلیارد ریال جهت اجرای زیرساخت آب رسانی به روستاهای مجاور تاسیسات و تامین آب با تانکر برای روستاهای مذکور را از اهم اقدامات این شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی برشمرد و گفت: در بخش ارائه خدمات به مناطق سیل زده نیز معین سه شهرستان گردیده و همان توانمان را جهت خدمت رسانی به مردم بکار گرفتیم .

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0