• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 109
  • کد خبر : ۱۷۴۴۲
در راستای صیانت از منابع انسانی انجام می شود؛طرح پیشگیری و كنترل آسیب های اجتماعی در شركت مارون
مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از آغاز طرحی به نام "پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی کارکنان" در راستای صیانت از سرمایه­ های انساني سازمان خبر داد

مدیر  منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از آغاز طرحی به نام "پیشگیری  و کنترل آسیب های اجتماعی کارکنان" در راستای صیانت از سرمایه­ های انساني سازمان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، دکتر ید اله پیامنی با اشاره به این که زمینه های بروز آسیب های اجتماعی همواره در جامعه و محیط کار وجود دارد، گفت: این طرح با محوریت پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر، قانون گریزی، سرقت و ... برنامه ریزی شده است تا با استفاده از ابزار و دانش نوین علوم اجتماعی و مددکاری بتوان سرمایه های انسانی شرکت را حفظ و از هرگونه آسیب بالقوه مصون نگه داشت.

 

وی افزود: مدیریت منابع انسانی راهبری این طرح جامع را با همکاری واحدهای مختلف ستادی و عملیاتی بر عهده داشته و لازم است در راستای دستیابی به بهترین نتیجه، از تجارب، تخصص و دانش برون سازمانی نیز در این زمینه بهره گیرد.

 

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون بر همکاری سایر کارکنان شرکت، جهت پیاده سازی راهبردهای موردنظر و استقرار یک نظام جامع و کارا تاکید کرد و بیان داشت: در روش اجرایی این طرح، ارکانی چون پیشگیری، شناسایی، درمان، برنامه های حمایتی و برخوردهای انضباطی پیش بینی شده است که امید می رود کارساز واقع شده و موجب عاری شدن جامعه هدف از آسیب های مذکور گردد.

 

یداله پیامنی برگزاری سمینار و نشست های تخصصی، تشکیل کارگروه های مددکاری، برگزاری جلسات با حضور خانواده های آسیب دیده، علاوه بر ترویج تورهای زیارتی/ سیاحتی و علمی را از اهم برنامه­ های پیشگیرانه برشمرد و اذعان داشت: شناسایی افراد آسیب پذیر از مهمترین و حساس ترین مراحل اجرای طرح است که باید بر اساس استانداردهای موجود و رعایت مسائل مربوط به حریم خصوصی افراد، اجرا گردد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0