• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 61
  • کد خبر : ۱۹۹۲۰
برگزاری نمایشگاه عكس دفاع مقدس توسط پایگاه مقاومت بسیج نفت و گاز مارون

پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید قاسم سلیمانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون نمایشگاه عکسی را به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در ساختمان ستاد مرکزی این شرکت برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون این نمایشگاه با هدف انعکاس رویدادهای مختلف جنگ تحمیلی از طریق  نمایش عکس های این دوران غرورآفرین برنامه ریزی و برگزار شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در حاشیه افتتاح نمایشگاه مذکور ضمن تاکید بر تداوم برگزاری رویدادهای فرهنگی در راستای ادای احترام به مقام شامخ شهدا و اشاعه فرهنگ ایثار و مقاومت در برابر هجمه های دشمنان ایران اسلامی، گفت: هنر همواره نقش مهمی را در بازنمایی مضامین والای دفاع مقدس ایفا کرده است و وقایع آن روزها را به نسل کنونی و نسل های بعد  انتقال دهد.

به همین مناسبت، پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید قاسم سلیمانی شرکت نفت و گاز مارون یک مسابقه تیراندازی را نیز با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در ستاد مرکزی این شرکت برگزار کرد.

شایان ذکر است، مدیر عامل، تنی چند از مدیران و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید قاسم سلیمانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون به همراه امام جماعت این شرکت به مناسبت آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس با سرهنگ عباس ممبینی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب دیدار کردند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V6.0.5.0