• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 118
  • کد خبر : ۱۹۷۴۰
آشنایی با فرزندان افتخار آفرین كاركنان شركت بهره برداری نفت و گاز مارون

آفرین بر غرور آفرینان

آشنایی با فرزندان افتخار آفرین کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون

با نگاهی اجمالی به صنعت نفت به ویژه شرکت های فعال در مناطق عملیاتی مناطق نفتخیز جنوب، درخشش فرزندان کارکنان در حوزه های مختلف ورزشی، پژوهشی فرهنگی و تحصیلی مشاهده می شود که نشان از اهتمام ویژه نسبت به تداوم سرآمدی نخبگان علمی-فرهنگی و قهرمانان ورزشی کشورمان  است. خوشبختانه فرزندان کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون نیز بخش قابل توجهی از این جامعه منحصر بفرد به شمار می آیند.

یکی از پر افتخارترین فرزندان، دانیال محسنیان، فرزند محمود محسنیان است؛ عضو تیم ملی پاراشنا و کاپیتان تیم ملی جوانان پاراشنا یا همان شنای جانبازان و معلولین است. او که از ناحیه پای راست دچار معلولیت می باشد، با حمایت خانواده و تکیه بر اراده ای مثال زدنی که در همه نوجوانان ایرانی سراغ داریم، توانست به یکی از بهترین شناگران کشور تبدیل و وارد عرصه پیکارهای جهانی شود.

دانیال بزرگترین دستاورد خود را کسب مدال نقره ی شنای پروانه و مدال برنز شنای کرال در المپیک آسیایی امارات می داند و علاوه بر این افتخار، او بیش از 20 مدال رنگانگ را در مسابقات بزرگ کشوری و بین المللی دریافت کرده است درحالیکه اگر تعطیلی های منتج از همه گیری کرونا نبود، این عدد می توانست عدد بزرگتری باشد. او درحال حاضر دانش آموز کلاس یازدهمی بوده و در رشته علوم تجربی تحصیل می کند.

چند سالی هست که سری مسابقات محاسبات ذهنی چرتکه ای یا UCMAS در کلاس جهانی و مشارکت اکثر کشورهای جهان در کشورهای مختلف برگزار می شود. فرزندان کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون نیز همواره به مقام های حائز اهمیتی در این مسابقات دست یافتند.  اما در سال 2021، این رقابت ها بصورت آنلاین برگزار شد.  8 هزار شرکت کننده از 80 کشور در 8 خرداد سال جاری به رقابت پرداختند که رضا نیازی پور فرزند اردشیر نیازی پور  و محیا برفر فرزند مهدی برفر، دو نوجوان با استعداد درخشان موفق شدند در این میان این تعداد شرکت کننده رتبه سوم جهان  را کسب کنند.

این نوجوانان علاوه بر بیشمار فرزندان کارکنان صنعت نفت و همه ی فرزندان نوجوان ایران زمین، آینده ای بزرگ را رقم خواهند زد؛ آینده ای که در آن بیشتر از گذشته شاهد دستاوردهایی منحصر به فرد در سطح جهانی خواهیم بود که در نتیجه اعتماد و اتکا به توان نوجوانان محقق خواهد شد.

 

 

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V6.0.5.0