• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 176
  • کد خبر : ۱۹۶۲۴
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر توسط بسیج نفت و گاز مارون انجام شد
اهدای ۲۵۰ بسته معیشتی به خانوارهای كم برخوردار همجوار تاسیسات

پایگاه مقاومت بسیج سپهبد قاسم سلیمانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، ۲۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال را در قالب طرح رزمایش مومنانه به خانوارهای کم برخوردار بخشهای غیزانیه و مشراگه اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مدیرعامل این شرکت با حضور در محل ارسال این محموله حمایتی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای دفاع مقدس و حماسه آفرینان رویداد تاریخی آزادسازی خرمشهر، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی را نتیجه ی جانفشانی های جوانان وطن در سالهای نبرد حق علیه باطل دانست و گفت: مقاومت مردم خرمشهر و دفاع جانانه ی رزمندگان اسلام در عقب راندن ارتش بعثی درتاریخ کشور ماندگار خواهد ماند.

وی با بیان اینکه بسیج همواره در عمل به مسئولیت های اجتماعی نقش محوری داشته است، افزود: خوشبختانه با تکیه بر عزم جهادی کارکنان شرکت گامهای سازنده ای در راستای محرومیت زدایی و ارایه خدمات اجتماعی، عمرانی و بهداشتی به مردم، به خصوص همجواران تاسیسات فرایندی برداشته شد.

گفتنی است شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون درسال گذشته ۳۶۰۰ بسته معیشتی و ۱۵۰۰بسته نوشت افزاری را در قالب عمل به مسئولیت های اجتماعی در میان ساکنین مناطق مسکونی اطراف واحدهای عملیاتی این شرکت توزیع نموده است.

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V6.0.5.0