• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 113
  • کد خبر : ۱۹۵۹۱
هدف گذاری نفت و گاز مارون بر برون سپاری تعمیرات تجهیزات زیر 4 هزار اسب بخار
مهندس كاویان: تعامل با بخش خصوصی موانع بزرگ را مرتفع می سازد

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از برنامه ریزی جهت برونسپاری کامل تعمیرات اساسی ماشین آلات زیر 4 هزار اسب بخار این شرکت در سال 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس حمید کاویان با بیان اینکه بخش عمده ی ماشین آلات فرایندی این شرکت را تیپ زیر 4 هزار اسب بخار تشکیل  داده و تعمیرات اساسی به هنگام آن می تواند تولید پایدار را تضمین کند، گفت: پس از انجام ارزیابی های دقیق، برنامه مذکور را در دستور کار قرار دادیم تا در کنار حصول اطمینان از راهبری"بی مانع" فرایند تولید، سطح تعامل با بخش خصوصی مرتبط را وارد فاز جدیدی نموده و بدین ترتیب کسب وکارهای پایین دستی را رونق بخشیم.

وی افزود: در حال حاضر کارگروه تعمیراتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در حال تدوین 34 شرح کار برای انجام تعمیرات اساسی 315 تجهیز دوار زیر 4 هزار اسب بخار در سال پیش رو می باشد که برای اولین بار در این سطح گسترده توسط یک شرکت بهره بردار به انجام می رسد.

مهندس کاویان ابراز امیدواری کرد که بتوان تا حد امکان از ظرفیت پیمانکاران  بومی خوزستان در این پروژه بهره برده و فرصت های شغلی مستقیم و غیر مستقیم قابل توجهی را برای جوانان استان فراهم آورد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0