شنبه, 30 تير 1397 السبت, جوييه 21, 2018           فارسی English

عنوان : نفت و گاز مارون ، دو مانور برگزار كرد
کد خبر : ۱۴۰۹۶
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ 

شركت بهره برداري نفت و گاز مارون در راستاي ارتقاء سطح توانمندي و سرعت عمل كاركنان خود در زمان بحران، دو مانور ايمني و آتش نشاني و آمادگي نيروهاي حراست را در واحدهاي عملياتي اين شركت برگزار كرد .

 

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مارون، مدير عامل اين شركت در جلسه ي صبحگاهي كه پيش از برگزاري مانور ايمني و آتش نشاني در مجتمع صنعتي شماره 5 مارون برگزار شده بود، با اعلام اين خبر گفت: ايمني منابع انساني و تاسيسات فرآيندي از اولويتهاي مناطق نفتخيز جنوب است و جهت حصول اطمينان از آن، اقدامات مختلفي صورت مي گيرد كه برگزاري مانورهاي مختلف را مي توان از اهم اين اقدامات برشمرد .

 

مهندس جهانگير پورهنگ پس از برگزاري مانور ايمني و آتش نشاني با موضوع مقابله با آلودگي ناشي از نفت ريزي خطوط لوله جرياني همجوار با رودخانه جراحي كه 13 اسفند برگزار شد، تاكيد كرد: در اين مانور زمان سنجي، انسجام و پشتيباني مخابراتي علاوه بر ارائه خدمات اورژانسي در سطح بسيار بالاتري نسبت به مانورهاي پيشين بود .

 

مانور آمادگي نيروهاي حراست اين شركت نيز 14 اسفند در مجتمع صنعتي شماره 4 شركت بهره برداري نفت و گاز مارون برگزار شد و  مهندس پورهنگ در خصوص اهداف برگزاري اين مانور اظهار داشت: اين مانور به منظور ايجادآمادگي و تمرين براي حفظ امنيت منابع انساني و تاسيسات برنامه ريزي شد .

 

افشين مرادي، رييس حراست شركت نفت و گاز مارون نيز به نحوه اجرا و اهداف برگزاري اين مانور اشاره كرد و گفت: اين مانور با ابلاغ حراست شركت ملي نفت پيش بيني شد و در آن چرخه ي اطلاع رساني بحران و اقدام به موقع نيروهاي حراست تمرين مي شود .

 

شايان ذكراست در اين مانور جمعي از مسئولين دستگاههاي ذي ربط استان خوزستان، حراست شركت ملي نفت ايران، مديران ارشد مناطق نفتخيزجنوب و شركت بهره برداري نفت و گاز مارون حضور داشتند. 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 95

بازگشت           چاپ چاپ         
شركت بهره برداري نفت و گاز مارون